Bizim için başarı size iyi hizmet sunmaktır.
Yangının ilk safhalarında verimli bir müdahalenin yerine getirilebilmesi için o bölümde çıkması muhtemel yangın tipine uygun söndürücü seçilmesi gerekmektedir. Bu bakımdan öncelikle yangın sınıflarının belirlenmesi gerekmektedir.

Danışmanlık

Yangına neden olabilecek etmenleri, söndürme şemasını, yangın türüne uygun söndürme sisteminin seçimini, yangın anında ve sonrasında alınacak önlemlerin tespiti konularında en yüksek standartlarda danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Projelendirme

Yangın söndürme sistemlerimizinen modern yazılımlar ve yangın hesaplarını kullanarak işletmenizin ve binanızın asgari seviyede korunmasını sağlayacak projelendirme hizmetimizi uzman mühendislerimiz aracılığıyla sunuyoruz.

Malzeme Temini

Kurulu yangın söndürme sistemlerine gerekli olan tüm yedek malzemeleri temin ederek, maksimum korunma ilkesini sürdürülebilir kılıyoruz. Periyodik düzen kontrolü ile sistemlerinizin 24 saat aktif kalmasını sağlıyoruz.

Uygulama & Montaj

Yangın söndürme sistemleri ekiplerimizin en uygun yangın söndürme sistemini montajından sonra, uzmanlarımız tarafından gerekli tüm kalite testleri, ve montajdan sonra tarafımızdan titizlikle yapılmaktadır.

Yangın Eğitimi
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 09.12.2003 tarih ve 25311 sayılı resmi gazetede yayınlanan İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliğinin 8. Maddesinin “B” bendi, “İşverenin ilkyardım, yangınla mücadele ve tahliye işleri için, işyerinin büyüklüğü ve taşıdığı özel tehlikeleri dikkate alarak, bu konuda eğitimi, uygun donanıma sahip yeterli sayıda kişiyi görevlendirmesi gerektiğini” belirtmektedir. Ayrıca 19.12.2007 tarihinde 26735 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan “Binaların Yangında Korunması Hakkında Yönetmelik” işletmelerin Yangın Güvenliği Ekiplerinin oluşturularak bunlara eğitim ve uygulamalı tatbikatların senede en az 1 kez yapılacağını öngörmektedir.
Bu çerçeve de eğitim merkezimiz her türlü Yangın Güvenliğinin gerektirdiği diğer olağan dışı durumlara hazırlıklı olma maksadıyla yangın eğitim faaliyetleri düzenlemektedir.
Dekorasyon Bizim İşimiz

İyi bir dekorasyon, kalbinizin hızla çarpmasına neden olur...

Beydil Renovasyon, yaşam ve çalışma alanlarınızın yeniden dekore edilmesi ve aydınlatma çözümleri için en doğru çözümleri üretir. Teklif & bilgi almak için iletişim sayfamızdan kontak kurabilirsiniz.

Bizi Seçenler
Diğerlerini Seçenler
Bizim için başarı. Size iyi hizmet sunmaktır
Sizin için projelerinizi yapıyoruz ve önemsiyoruz
maddeler-icon

İletişime Geç

Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve iş alımı öncesi sorularınızı sorabilirsiniz.

maddeler-icon

Teklif Al

Çalışma yapacağımız ortam ile ilgili, bizlerden teklif alabilir ve değerlendirme yapabilirsiniz.

maddeler-icon

Hayırlı Olsun

Yapacağımız çalışmanın size beğenme garantisi veriyoruz, bizi seçtiğiniz teşekkür ederiz.

İmalat ve Üretim
4875
Mağaza Dekorasyonu
189
Ev Dekorasyonu
952
3D Modelleme ve Tasarım
581
BEYDİL RENOVASYON
Bugüne kadar neler yaptık?
Değişen mevsim şartları ve yaşam alanlarının kullanım sıklığı, hayatımızın önemli bir bölümünü geçirdiğimiz, ev ve konutların yıpranmasına neden oluyor. Yaşam alanlarımızı daha güvenli ve sağlıklı bir hale getirmek için renovasyon ve tadilat büyük önem kazanırken, iç ve dış mekanlarda yapılacak ufak uygulamalarla sonradan ortaya çıkabilecek daha büyük problemlerin de önüne geçebilirsiniz.
Neden Biz?
maddeler-icon

Yenileme
Hizmetleri

maddeler-icon

Boya-Badana
Hizmeti

maddeler-icon

Isı-Ses-Su
Yalıtım İşlemleri

maddeler-icon

Elektrik, Mekanik,
Sıhhi Tesisat İşlemleri

maddeler-icon

Altyapı
İşlemleri

SİZDEN GELENLER
Müşteri Yorumları
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için, lütfen bizimle iletişime geçiniz.
ADRES
mapssssss

Beş Eylül Mahallesi 568 Sok. No:2A Salihli MANİSA

TELFON
telefonnnnnn

0236 713 23 79
0506 052 23 79

E-POSTA
mailllll

info@glryangin.com
destek@glryangin.com